DRZWI WEWNĄTRZLOKALOWE

W naszym sklepie czeka na Państwa ogromny wybór drzwi wewnątrzlokalowych takich producentów jak Centurion-R, DRE, Porta, Pol-Skone, Vasco Doors i A&J Doors. Przy wyborze tych jedynych, idealnych i dopasowanych do indywidualnych potrzeb pomogą nasi wykwalifikowani specjaliści.

CENTURION-R – drzwi wejściowe do lokali mieszkalnych wykonane z płyt wiórowych otworowych. Producent zajmuje się również produkcji drzwi wewnątrzlokalowych, co pozwala na dopasowanie drzwi wejściowych i wewnątrzlokalowych pod względem koloru. Drzwi tego producenta charakteryzują się bardzo dobrą jakością, dużą gamą kolorów oraz szeroką ofertą modeli i wypełnień drzwi. Wszelkie informacje na temat produktów firmy CENTURION-R można uzyskać na www.centurion.com.pl

DRE – producent zajmujący się produkcją drzwi wewnątrzlokalowych i drzwi wyjściowych w ciekawych modernistycznych wzorach, o powierzchniach oklejanych okleiną PCV. Drzwi firmy DRE charakteryzują się solidnym wykonaniem, dużą gamą kolorów i różnorodności wzorów.
Wszelkie informacje na temat produktów firmy DRE można uzyskać na www.dre.pl

POL-SKONE – firma zajmująca się produkcją drzwi wewnątrzlokalowych i drzwi wyjściowych o różnych parametrach technicznych – drzwi drewniane, fornirowane, oklejane naturalna okleiną lub PCV, itp. Produkty tego producenta charakteryzują się wysoką jakością materiału i wykonania.
Wszelkie informacje na temat produktów firmy POL-SKONE można uzyskać na www.pol-skone.pl

Drzwi VASCO podzielone są na 10 linii wzorniczych (kolekcji). Znajdziecie w nich Państwo zarówno drzwi wewnętrzne w klasycznym wzornictwie, stylowe, jak również w nowoczesnych formach. Wysoką jakość drzwi VASCO DOORS uzyskano poprzez zastosowanie wysokogatunkowych i sprowadzonych surowców.
Niepowtarzalny wygląd, kolor i strukturę drzwi VASCO otrzymały poprzez użycie wyjątkowej technologii.
Są to jedyne w Polsce drzwi laminowane wykonywane bez łączenia materiału na krawędzi przylgi.

A&J Doors – Jest prężnie rozwijającą się firmą zajmującą się produkcją drzwi składanych i przesuwnych. Drzwi składane i przesuwne produkowane są we wszystkich wymiarach stanowiących standard w polskim budownictwie. Oczywiście wychodząc również naprzeciw oczekiwaniom Klientów i wykonują drzwi na wskazany przez nich wymiar. „Na każdym etapie produkcji nasze wyroby dopracowujemy ręcznie, przez co zyskują indywidualny charakter, a nam dają pewność jakości. Dzięki połączeniu jakości wykonania z unikatowym wzornictwem, nasze drzwi trafiają w gusta tradycjonalistów, jak i osób poszukujących oryginalnych rozwiązań. To od Państwa zależy, jak będzie ukształtowana przestrzeń Waszych domów i mieszkań.”

PORTA – firma zajmująca się produkcją drzwi wewnątrzlokalowych i drzwi wyjściowych o różnych parametrach technicznych – drzwi drewniane, fornirowane, oklejane naturalna okleiną lub PCV, itp. Produkty tego producenta charakteryzują się wysoką jakością materiału i wykonania.
Wszelkie informacje na temat produktów firmy PORTA można uzyskać na www.porta.com.pl

Jako polski producent oferujemy drzwi wewnętrzne i zewnętrzne oraz bogaty asortyment akcesoriów drzwiowych.
Gwarantujemy atrakcyjne wzornictwo oraz rozsądne ceny, nieustannie dbając o wysoką jakość produktów.
Dopełnieniem tych korzyści jest doskonała obsługa oraz przyjazna atmosfera partnerskiej współpracy.
Markę Erkado budujemy w oparciu o doświadczenie trzech pokoleń, nowoczesne technologie oraz wyjątkową atmosferę, która jest wpisana w rodzinny charakter Firmy. Dzięki synergii tych atutów należymy do grona rynkowych liderów, a nasze produkty dostarczamy do wymagających odbiorców w Polsce i 15 krajów na całym świecie.