DRZWI

W naszym sklepie czeka na Państwa ogromny wybór drzwi takich producentów jak Gerda, KMT, Delta, Agmar, Iporti i KR Center. Przy wyborze tych jedynych, idealnych i dopasowanych do indywidualnych potrzeb pomogą nasi wykwalifikowani specjaliści.

GERDA – wysokiej jakości drzwi wejściowe do lokali mieszkalnych oraz do domów jednorodzinnych o różnych klasach bezpieczeństwa. Wszelkie informacje na temat produktów firmy GERDA można
uzyskać na www.gerda.pl

KMT – drzwi tego tego producenta cieszą się dużą popularnością ze względu na cenę i jakość. Drzwi firmy KMT są produkowane w wersji do lokali mieszkaniowych oraz do domów jednorodzinnych w szerokiej gamie kolorystycznej oraz wzorów tłoczeń. Wszelkie informacje na temat produktów firmy KMT można uzyskać na www.kmt.com.pl

DELTA – stalowe drzwi wejściowe do lokali mieszkalnych jak i domków jednorodzinnych w różnych klasach bezpieczeństwa. Firma DELTA oferuje:
– drzwi DELTA UNIVERSAL – drzwi stalowe uniwersalne;
– drzwi DELTA SPECIAL – drzwi stalowe wzmocnione;
– drzwi DELTA PREMIUM – drzwi o zwiększonej odporności na włamanie;
– drzwi DELTA DE LUXE – drzwi antywłamaniowe
– drzwi DELTA Magnum – drzwi antywłamaniowe ze wzmocnioną izolacją akustyczną
– drzwi DELTA Perfect – drzwi zewnętrzne antywłamaniowe o bardzo dobrym parametrze izolacji termicznej.
Wszelkie informacje na temat produktów firmy DELTA można uzyskać na www.delta.net.pl

Agmar – Polskie drzwi drewniane wykonane z najlepszych dostępnych materiałów. Specjalnie wzmocniona struktura i wysoka jakość drewna to niezawodność na długie lata. Do malowania drzwi stosuje się tylko i wyłącznie ekologiczne farby. Drewno pozyskiwane na drzwi jest od początku do samego końca obrabiane w zakładzie produkcyjnym AGMAR, co skutkuje wysoką jakością drewna.
IMPORTI – producent drzwi stalowych do mieszkań oraz domów jednorodzinnych. Firma Iporti oferuje : drzwi Optima – odporne na warunki atmosferyczne, stalowe drzwi o grubosci 55mm drzwi Terma – ciepłe drzwi o grubości 72mm wypełnione pianką poliuretanową, w komplecie z energooszczędną ościeżnicą drewniano-stalową. drzwi Spectra – to drzwi antywłamaniowe kl. RC 3, dzięki specjalnemu wkładowi akustycznemu drzwi uzyskały izolacyjność Rw = 43dB.

KR Center – producent drzwi wejściowych wewnątrzklatkowych wzmocnionych płytą wiórową (Bastion 32dB), a także drzwi zewnętrznych stalowych.(Grand). Drzwi Bastion występują w opcji z ościeżnicami:
– z ościeżnicą drewnianą,
– z ościeżnicą drewnianą regulowaną,
– z ościeżnicą drewnianą opaskową,
– z ościeżnicą stalową pełną,
– z ościeżnicą stalową pełną, kątową,
– z ościeżnicą stalową połówkową,