ROLETY WEWNĘTRZNE

Prowadzimy sprzedaż rolet wewnętrznych firmy PORTOS z Kalisza oraz Montex. Firmy te produkują rolety wewnętrzne różnego typu: W ofercie mamy rolety materiałowe w różnych systemach:

Przykręcane do ścian lub sufitu 
To najpopularniejszy obecnie sposób na ochronę przed promieniami słonecznymi wpadającymi do wnętrz domów oraz biur. Wykonane z materiału płóciennego dostępnego w szerokiej gamie barw. Są nie tylko praktyczne ale mają również walory estetyczne

Nakładane na skrzydła okienne
Ten system jest najtańszym systemem rolet pozwalającym na otworzenie skrzydeł okiennych mimo spuszczonej rolety (w systemie w/w nie zawsze istnieje taka możliwość).

Nakładane na skrzydła okienne w prowadzeniu żyłkowym
System, który cieszy się dużą popularnością ze względu na koszt i funkcjonalność – nie ma żadnej ingerencji w tworzywo okienne umożliwiając zdejmowanie rolet w każdej sytuacji, a ponadto żyłka spełnia doskonale funkcję prowadnicy.

Systemy kasetkowe
To dobre rozwiązaniem dla osób ceniących sobie estetykę. Zamontowana kaseta ukryje nam tkaninę po zwinięciu i ochroni ją przed zanieczyszczeniami. Montowana bezpośrednio na skrzydle okiennym daje idealną osłonę przed silnym światłem słonecznym. Kaseta jest instalowana za pomocą wkrętów lub na uchwyty a same prowadnice rolety są trzymane mocną dwustronną piankową taśmą. Elementy te tworzą idealną całość. Do wyboru wykonana z PVC lub aluminium.

Żaluzje pionowe
Idealnie nadają się do pomieszczeń z dużą ilością okien lub tych całkowicie przeszklonych. Idealne do biur, salach konferencyjnych i auli. Mogą również być stosowane do podziału pomieszczeń oraz oddzielenia stanowiska pracy. Są zainstalowane na szynie, za pomocą której można obracać je wokół własnej osi. Ich największą zaletą jest możliwość dokładnego dostosowania kierunku oraz ilości wpadającego do pomieszczenia światła. Dzięki żaluzją pionowym pomieszczenia są nie tylko osłonięte przed światłem ale także przed nagrzewaniem się. Montaż ścienny lub sufitowy, za pomocą wysięgnika lub klipa. Szerokość pasa/lameli: 89 mm oraz 127 mm.

Żaluzje poziome 
To klasyczne w dzisiejszych czasach rozwiązanie zapewniające zaciemnienie pomieszczeń. Dzięki swojej budowie pozwalają na regulacje ilości wpadającego światła do pomieszczenia. Montaż zajmuje niewiele czasu dzięki prostej budowie, mało skomplikowany mechanizm pozwala na szybką regulację. Żaluzje mogą dodatkowo chronić naszą prywatność w nocy, tak aby nikt nie mógł zakłócać naszego spokoju. Wymiary (taśma/pióra/listwa): 16 mm, 25 mm, 50 mm.

Rolety “Dzień i noc”
To najnowsze rozwiązanie w systemach osłonowych. Poprzeczne pasy tkaniny pozwalają płynnie regulować ilość wpadającego światła. Sam wygląd rolet jest również unikalny, bardzo dobrze komponują się w nowoczesnych wnętrzach. Zastosowany materiał jest trwały oraz odporny na kurz. Rolety posiadają mały i estetyczny samohamujący mechanizm łańcuszkowy umożliwiający zatrzymanie w dowolnej pozycji. Montowane poprzez przykręcenie do listwy przyszybowej, przyklejenie taśmą dwustronną lub powieszenie za pomocą wieszaków na ramę okienną.

Plisy
Pełnią rolę zasłony okiennej oraz są swego rodzaju nowoczesnymi dekoracjami okiennymi. Cechą szczególną jest możliwość zasłonienia dołu okna przy pozostawieniu górnej części tak aby do pomieszczenia przedostawały się promienie słoneczne. Dzięki takiemu rozwiązaniu doskonale sprawdzają się one w nietypowych kształtach okien, gdzie tradycyjne rolety nie mają zastosowania – przykładowo w oknach okrągłych.